YHTEYSTIEDOT

Ylämaan Graniitti Oy

Vaalimaantie 3570
54410 Ylämaa
Finland
Puh. 05 621 9200
Fax. 05 621 9224
kivitaso@ylamaangraniitti.fi

Projektit ja niihin liittyvät tarjouspyynnöt:  kivitaso@ylamaangraniitti.fi

YHTEYDENOTTOLOMAKE

Laskutusosoite
Paperilaskut:
Ylämaan Graniitti Oy, PL 100, 80020 Kollektor Scan

Verkkolaskut:
Ylämaan Graniitti Oy, verkkolaskuosoite: 003703994290,
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Jukka Tielinen

Yrittäjä/entrepreneur
Tekninen neuvonta & tuotekehitys Puh. 05 621 9220
0500 883 935
jukka.tielinen@ylamaangraniitti.fi

Elina Husu

Myyntipalvelun tiiminvetäjä
Taloushallinto & myyntipalvelun esihenkilötehtävät
Puh. 05 621 9223
elina.husu@ylamaangraniitti.fi

Marju Tielinen

Operatiivinen johtaja
Vaativat sisustuskiviprojektit, mallistot & tekninen neuvonta Puh. 05 621 9222
045 394 9650
marju.tielinen@ylamaangraniitti.fi

Minna Lyijynen
Tilauskoordinaattori

Myyntipalvelu
Myyntilaskutus, projektit, piirtopalvelu & tekninen neuvonta
Mittaus- ja asennuspalvelut
Puh. 05 621 9227
minna.lyijynen@ylamaangraniitti.fi

Mika Kauppinen

Asennusvastaava
Tuotanto Puh. 050 554 9988
mika.kauppinen@ylamaangraniitti.fi

Kaisa Ahola
Tilauskoordinaattori

Myyntipalvelu
Rahditukset, piirtopalvelu, tekninen neuvonta & mallipalat
Puh. 05 621 9226
kaisa.ahola@ylamaangraniitti.fi

Mari Muona

Markkinointi- ja viestintävastaava MyyntipalveluMarkkinointi, Ylämaa Shop verkkokauppa, yhteistyöt, verkkokoulutukset, kampanjat & mallipalat
Puh. 05 621 9210
mari.muona@ylamaangraniitti.fi

Ulla Pönni

Piirtäjä/tilauskoordinaattori MyyntipalveluPiirtopalvelu ja tekninen neuvonta
Puh. 05 621 9202
ulla.ponni@ylamaangraniitti.fi

Juha Mankinen

Erikoiskiviyksikkö, päällikkö
Kiviliikemyynti Puh. 040 184 4199
juha.mankinen@ylamaangraniitti.fi
www.ylamaankivi.fi

Ota yhteyttä!

Yhteydenottolomakkeella voit pyytää tarjouksen, kysyä lisätietoa Ikitakuusta tai tilata esitteen. Voit myös ottaa yhteyttä muissa asioissa.

Kivinäytteiden tilaus tapahtuu Ylämaa Shopin kautta, josta voit tilata haluamasi määrän kivinäytteitä  hintaan 5,00 €/kpl.  

https://www.ylamaashop.fi/products/kivinaytteet

Täytä kaikki kentät huolella, olemme yhteydessä sinuun mahdollisimman nopeasti!

Yhteydenottolomake
Käyttötarkoitus
Liitä mukaan tarkka mittapiirustus

Maximum file size: 10MB

Voit pyytää tarjouksen samalla useammasta kivimallista.
(pintakäsittelyt, reunamuodot, aukotukset ym.)
Käyttötarkkoitus
(esim. pintakäsittely ja työstöt)

Minulla on Ylämaan Graniitin kivitaso, olen tutustunut Ikitakuu-palvelukuvaukseen ja haluan tilata huoltosopimuksen.

Ylämaan Graniitti Oy maksaa postimaksun.

Tilaan
Tarve
Toivon yhteydenottoa
parhaiten minut tavoittaa kello

Maximum file size: 33.55MB

Maximum file size: 33.55MB