YHTEYSTIEDOT

Ylämaan Graniitti Oy

Vaalimaantie 3570
54410 Ylämaa
Finland
Puh. 05 621 9200
Fax. 05 621 9224
kivitaso@ylamaangraniitti.fi

YHTEYDENOTTOLOMAKE

Laskutusosoite
Paperilaskut:
Ylämaan Graniitti Oy, PL 100, 80020 Kollektor Scan

Verkkolaskut:
Ylämaan Graniitti Oy, verkkolaskuosoite: 003703994290,
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Jukka Tielinen

Toimitusjohtaja
Tekninen neuvonta ja tuotekehitys Puh. 05 621 9220
0500 883 935
jukka.tielinen@ylamaangraniitti.fi

Elina Husu

Myyntipalvelu
Taloushallinto
Puh. 05 621 9223
elina.husu@ylamaangraniitti.fi

Marju Tielinen

Operatiivinen johtaja
Tekninen neuvonta ja mallisto Puh. 05 621 9222
045 394 9650
marju.tielinen@ylamaangraniitti.fi

Minna Lyijynen

Myyntipalvelu
Laskutus
Mittaus- ja asennuspalvelut
Puh. 05 621 9227
minna.lyijynen@ylamaangraniitti.fi

Mika Kauppinen

Tuotantopäällikkö
Tuotanto Puh. 050 554 9988
mika.kauppinen@ylamaangraniitti.fi

Kaisa Ahola

Myyntipalvelu
Rahditukset
Puh. 05 621 9226
kaisa.ahola@ylamaangraniitti.fi

Riku Johansson

Myyntipäällikkö
Jälleenmyyjäpalvelut Puh. 050 345 0982
riku.johansson@ylamaangraniitti.fi

Maria Hämäläinen

Markkinointiassistentti
Myyntipalvelu Puh. 05 621 9230
maria.hamalainen@ylamaangraniitti.fi

Kati Malinen

Projekti-insinööri
Projektit ja projektimyynti Puh. 050 411 6587
kati.malinen@ylamaangraniitti.fi

Juha Mankinen

Erikoiskiviyksikkö, päällikkö
Kiviliikemyynti Puh. 040 184 4199
juha.mankinen@ylamaangraniitti.fi
www.ylamaankivi.fi

Ota yhteyttä!

Yhteydenottolomakkeella voit pyytää tarjouksen, tilata kivinäytteitä, kysyä lisätietoa Ikitakuusta tai tilata esitteen. Voit myös ottaa yhteyttä muissa asioissa. Täytä kaikki kentät huolella, olemme yhteydessä sinuun mahdollisimman nopeasti!

Yhteydenottolomake
Käyttötarkoitus
Liitä mukaan tarkka mittapiirustus
Maximum upload size: 10MB
Voit pyytää tarjouksen samalla useammasta kivimallista.
(pintakäsittelyt, reunamuodot, aukotukset ym.)

Tilaan postitse veloituksetta 1-2 kpl 100×100 mm näytekiviä alla olevilla tiedoilla:

Käyttötarkkoitus
(esim. pintakäsittely ja työstöt)

Minulla on Ylämaan Graniitin kivitaso, olen tutustunut Ikitakuu-palvelukuvaukseen ja haluan tilata huoltosopimuksen.

Ylämaan Graniitti Oy maksaa postimaksun.

Tilaan
Tarve
Toivon yhteydenottoa
parhaiten minut tavoittaa kello
: